To jest tylko fragment strony.
kliknij tu aby wyświetlić całą stronę

STONEHENGE

  Grupa STONEHENGE zawiązała się w 1996 roku. Jej założycielami były osoby, które wcześniej z dużymi sukcesami uczestniczyły w polskiej scenie szantowej.
  Od początku swojej działalności grupa wykonywała przede wszystkim tradycyjne tańce celtyckie - jigi, reele, hornpipy. Koncertowała przede wszystkim w pubach, niewielkich lokalnych imprezach plenerowych.
  W dniu dzisiejszym STONEHENGE koncertuje przede wszystkim na dużych imprezach kulturalnych takich jak np. Dni Miast, różnego rodzaju festiwale, okazjonalne przedsięwzięcia artystyczne itp. Jednakże grupa nigdy nie zrezygnowała z koncertowania w pubach, klubach muzycznych, w miejscach gdzie kontakt z publicznością jest wręcz bezpośredni i gdzie panuje niepowtarzalna atmosfera.
  Inną bardzo ważną dziedziną działalności zespołu jest udział w różnego rodzaju imprezach firmowych. Są to konferencje, targi, spotkania integracyjne, gale, zjazdy itp. STONEHENGE bierze również udział w tzw. trasach reklamowych, podczas których promowane są towary bądź usługi danych firm.

CELTIC EXPRESS
  

CD czasowo niedostępne

ECHO WYSPY
  

CD - 30 zł Dodaj do koszyka

MAGIC OF CELTIC MUSIC
  

CD czasowo niedostępne