To jest tylko fragment strony.
kliknij tu aby wy¶wietlić cał± stronę

MICHAŁ RUDA¦

   Michał Ruda¶ urodził się 14.08.1981 roku w Warszawie. Już w przedszkolu i pierwszych klasach szkoły podstawowej można było poznać jego talent wokalny. W 2000 r. rozpocz±ł naukę w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalnym, w sekcji piosenki. Występował w programach "Szansa na sukces", pracował w Teatrze Roma, ma na swoim koncie nagrania w studiach dubbingowych do filmów animowanych, w których użyczał głosu zarówno w charakterze chórzysty, jak i solisty.
   Ważnym wydarzeniem w życiu Michała było spotkanie w 2004 r. Adama Sztaby, muzyka, aranżera i kompozytora, który zaprosił go do ¶piewania w swoim zespole w programie "Moja krew". ¦piewał też w programach "Jaka to melodia" i "Taniec z gwiazdami".
   Przez kilka ostatnich lat Michał kilkakrotnie odwiedził Indie, gdzie nauki ¶piewu udzielał mu Anup Misra - mistrz hinduskiej ragi, wykładaj±cy w Sanskrit University w Varanasi. Inspiracje kultur± Indii zaowocowały powstaniem debiutanckiej solowej płyty Michała zatytułowanej "Shuruvath".

SHURUVATH
  

CD - 35 zł Dodaj do koszyka