To jest tylko fragment strony.
kliknij tu aby wy¶wietlić cał± stronę

NINA NU i PAWEŁ GAWLIK

Nina Nu - ¶piewaczka, intuicjonistka. Współpracowała b±dĽ współpracuje między innymi z Olg± Lipińsk±, Jackiem Fedorowiczem, Michałem Zygmuntem, Marcinem Krzyżanowskim, Teatrem Syrena w Warszawie i Teatrem Muzycznym w Gdyni, ze studiami dubbingowymi, z zespołami H2O, Analog, Wiolonczele z miasta, terenNowy, Żywiołak, Improvision z Bonarkiem, w których była/jest wokalistk±, czasami autork± tekstów i linii melodycznych. Obecnie (2016 r.) członkini improwizacyjnego składu Grupa Ludzi.

Paweł Gawlik - kompozytor, producent muzyczny, multiinstrumentalista. Reżyser dĽwięku, realizator studyjny i koncertowy. Do¶wiadczenie nabierał w wielu projektach muzycznych. Od punk rocka poprzez składy kameralne, klubowe, jazzowe i wielkoformatowe projekty muzyczne. Komponuje muzykę do projektów multimedialnych, programów telewizyjnych, spektakli teatralnych, reportaży, gier komputerowych, reklam, filmów. Współpracował między innymi z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Teatrem Syrena w Warszawie, Kasi± Kowalsk±, zespołami: Analog, Sote, Karma i KSU.

Razem w 2002 roku powołali do życia zespół Analog, z którym zdobywali nagrody na większo¶ci przegl±dów rockowych, na których się pojawiali; nagrali i wydali 2 studyjne płyty: Analogia i Ulica Wolno¶ć. Po u¶pieniu zespołu ich drogi na jaki¶ czas się rozeszły aby z powrotem spotkać się na polu muzycznym. Paweł jako realizator dĽwięku, Nina jako wokalistka nagrali płytę Moja Emily Dickinson, której pomysłodawc± i autorem muzyki jest Andrzej Bonarek. W 2007 roku rozpoczęli współpracę z firm± Paris Music, a potem ze Studiem H, dla których pisali muzykę do banku muzyki. Ich współpraca trwa i owocuje na różnych polach. Maj± na koncie hit - piosenkę dla dzieci z płyty Dziecięce Przeboje - Idziemy do Zoo.

CHILLI FOLK GAMES
 Polish and world folk inspiration 

CD - 32 zł Dodaj do koszyka
NINA NU i PAWEŁ GAWLIK

 


Polecamy również:

TRANSKAPELA

Transkapela - 'NEON FIELDS'


BUBLICZKI

Bubliczki 'OPAA!'


DIKANDA

Dikanda 'JAKHANA JAKHANA'


AGATA SIEMASZKO

Agata Siemaszko i Kuba 'Bobas' Wilk OGIEŃ I WODA


BALKAN SEVDAH

Balkan Sevdah 'AKUSTIK'


EARTH-WHEEL-SKY BAND

Earth-Wheel-Sky Band - TRANS RROMANO


SARAKINA

Sarakina 'DANCE OF FIRE'


TRANSKAPELA

Transkapela 'OVER THE VILLAGE'


JAZGOT

Jazgot 'MUZYKO SIŁĘ DAJ'

Teledyski: