To jest tylko fragment strony.
kliknij tu aby wyświetlić całą stronę

MINIMAL BLOOD

Projekt tworzą artyści wielu estetyk: inicjatorka, Maja Miro-Wiśniewska - wykonująca m.in. współczesną muzykę na fletach historycznych, Kasia Kadłubowska - perkusistka zanurzona w minimalizmie i konceptualizmie oraz duet Grochocki_Odorowicz, który swoim wykonaniem pieśni pogrzebowych wygrał Konkurs Muzyki Folkowej "Nowa Tradycja" 2017.


Paweł Grochocki (Lublin) śpiew
Zajmuje się stylem śpiewu męskiego i folklorem religijnym, obrzędami i pieśniami pogrzebowymi. Uczy się od wiejskich śpiewaków, prowadzi badania terenowe i warsztaty śpiewu. W 2017 roku jako duet Grochocki_Odorowicz zdobył Grand Prix XX Festiwalu Polskiego Radia "Nowa Tradycja".

Maja Miro-Wiśniewska (Gdańsk) flety
Flecistka specjalizująca się w instrumentach historycznych, improwizatorka. Autorka projektów intermedialnych, sytuujących flet barokowy w różnych kontekstach współczesnych. Organizuje autorski festiwal instrumentów historycznych CAPPELLA ANGELICA w Gdańsku.

Katarzyna Kadłubowska (Gdańsk) wibrafon, perkusja
Perkusistka, wibrafonistka, performerka, balansująca między sztukami performatywnymi, konceptualizmem, minimalizmem, muzyką współczesną, elektroniczną i eksperymentalną. Jako liderka własnych projektów i zespołów DualityArtMusic, Mahlukat oraz Women Voice & Beat działa m.in. w Polsce, Niemczech i Izraelu.

Paweł Odorowicz (Zgierz) altówka
Kompozytor, pierwszy polski "elektryczny" altowiolista, aranżer, producent muzyczny i reżyser nagrań. Ma w swoim dorobku ponad 40 wydawnictw CD i DVD. Aktualnie współpracuje z Leszkiem Mądzikiem (Scena Plastyczna KUL) prezentując autorską, wykonywaną na żywo muzykę do spektakli plenerowych.

MINIMAL BLOOD
 tradycyjne pieśni o kobietach i krwi 

CD - 40 zł Dodaj do koszyka

MINIMAL BLOOD

 
rysunki: 'dolne miasto pany'
okładka płyty MINIMAL BLOOD. tradycyjne pieśni o kobietach i krwi


:: MINIMAL BLOOD:
- kanał youtube
Materiały multimedialne:


zwiastun płyty

MINIMAL BLOOD, zwiastun płytyMaking of: Minimal Blood

Making of: Minimal BloodPolecamy: