To jest tylko fragment strony.
kliknij tu aby wyświetlić całą stronę

STONEHENGE

  Grupa STONEHENGE zawiązała się w 1996 roku. Jej założycielami były osoby, które wcześniej z dużymi sukcesami uczestniczyły w polskiej scenie szantowej.
  Od początku swojej działalności grupa wykonywała przede wszystkim tradycyjne tańce celtyckie - jigi, reele, hornpipy. Koncertowała przede wszystkim w pubach, niewielkich lokalnych imprezach plenerowych.
  W dniu dzisiejszym STONEHENGE koncertuje przede wszystkim na dużych imprezach kulturalnych takich jak np. Dni Miast, różnego rodzaju festiwale, okazjonalne przedsięwzięcia artystyczne itp. Jednakże grupa nigdy nie zrezygnowała z koncertowania w pubach, klubach muzycznych, w miejscach gdzie kontakt z publicznością jest wręcz bezpośredni i gdzie panuje niepowtarzalna atmosfera.
  Inną bardzo ważną dziedziną działalności zespołu jest udział w różnego rodzaju imprezach firmowych. Są to konferencje, targi, spotkania integracyjne, gale, zjazdy itp. STONEHENGE bierze również udział w tzw. trasach reklamowych, podczas których promowane są towary bądź usługi danych firm.

CELTIC EXPRESS
  
Agencja Artystyczno Reklamowa "WORLD of FOLK" 2005

CD czasowo niedostępne

ECHO WYSPY
  
Agencja Artystyczno Reklamowa "WORLD of FOLK" 2000

CD - 30 zł Dodaj do koszyka

MAGIC OF CELTIC MUSIC
  
Agencja Artystyczno Reklamowa "WORLD of FOLK" 1999

CD czasowo niedostępne